Brandy Vaughan: žena, kterou pravda o vakcínách stála život

Brandy Vaughan byla ženou, která se snažila světu odhalit pravdu o vakcínách, očkovacím průmyslu a farmaceutických firmách všeobecně.

V letech 2001 – 2003 pracovala pro firmu Merck jako obchodní zástupce prodávající Vioxx, lék proti bolesti, který měl ale jednu „malou“ vadu – dvojnásobně zvyšoval riziko infarktu a mozkové mrtvice. Díky tomu samozřejmě mnoho lidí utrpělo velká zdravotní poškození a mnoho lidí zemřelo.

A bylo dokázáno, že Merck o tomhle všem věděl (o těchto účincích léku). Jinak řečeno Merck musel vědomě falšovat data a výsledky testů. Po čase tento lék firma raději stáhla z oběhu.

Brandy dodává: „V tu chvíli jsem si uvědomila, že jen proto, že je něco dostupné na trhu, neznamená to, že je to bezpečné. Mnoho z toho, co nám řekne zdravotní průmysl, jednoduše není pravda.“

Brandy proto opustila firmu Merck a žila nějaký čas v Evropě. Při návratu z Evropy již nebyla sama – měla s sebou 6měsíčního syna.

Po návratu byla osočována a vyhrožována dětským lékařem, kterého se zeptala na obsah vakcín a na další otázky kolem jednotlivých látek. A také na to, jak je možné, že v některých zemích jsou děti zdravější a nejsou přitom tolik očkované.

Mimochodem – na tohle by se měl ptát KAŽDÝ rodič.

Započala tak svůj vlastní výzkum ohledně očkování, používaných látek, rizik a všeho, co s tím souvisí. A rozhodla se nenechat očkovat svého syna.

„Dlužíte to svému vlastnímu dítěti, tak jděte a udělejte si vlastní průzkum, a nevěřte jen hloupě tomu, co se vám řekne. To je totiž většinou jen jedna strana mince – ta, jež upřednostňuje ZISK před ZDRAVÍM vašeho dítěte.“

Založila proto neziskovou organizaci Learn The Risk (Poznejte riziko) a snažila se upozorňovat na skutečný stav věci.

Spolu s tím ale přišla i stinná stránka věci. Brandy začala být zastrašována způsoby, které popisuje na videu, které sem pro představu přidávám přeložené (s titulky).

SB277 (Senate Bill 277)
Senátní návrh zákona, který vylučuje osobní přesvědčení jako důvod pro zamítnutí očkování dětí, která jsou vyžadována pro vstup do škol a/nebo pečovatelských center.
V Kalifornii vešlo v platnost ve formě zákona dne 30.6.2015.

Ani po tomto zastrašování se ale Brandy rozhodla nepřestat, a tak celá věc pokračovala, až to skončilo hádejte jak…

Brandy byla nalezena mrtvá 8. prosince loňského roku (2020).

Neměla žádné nemoci, nebrala prášky, nechtěla si vzít život. Byla „odejita“.

Další články o Brandy Vaughan najdete zde (anglicky):

https://www.healthnutnews.com/my-long-time-friend-and-learn-the-risk-founder-brandy-vaughan-found-dead/

https://greatgameindia.com/vaccine-whistleblower-found-dead/

Mimochodem Brandy není zdaleka jediný člověk, který se zajímal o vakcíny a farma průmysl a „zničehonic“ zemřel.


Pro zájemce přidávám odkaz na Manuál pro odmítnutí povinného očkování: https://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-antikoncepce/odmitnuti-povinneho-ockovani–manual-.html

Vzory užitečných dokumentů: https://rozalio.cz/vzory-dokumentu/


Mohlo by vás také zajímat:

Víte, co může obsahovat vakcína?

Vakcína proti koronaviru zasahuje do DNA

Pravda o vakcínách

Gatesův globální očkovací program

Zanechte komentář