Prezident Tanzánie vyhodil WHO (Světovou zdravotnickou organizaci) poté, co prohlásila vzorky z ovoce a zvířat za pozitivní na COVID-19

S nárůstem falešných případů koronaviru začal prezident Tanzánie (John Magufuli) podezírat Světovou zdravotnickou organizaci (dále jen zkráceně WHO) z nekalých praktik a rozhodl se vše vyšetřit vlastními silami.
Poslal proto WHO vzorky z kozy, papáji (ovoce) a křepelky. Poté, co všechny vzorky prohlásila WHO za pozitvní na COVID-19, prezident je vykázal ze země.

Je potřeba dodat, že Tanzánský prezident má doktorát z chemie. Odebral tedy sám a potají vzorky ze zmíněných zvířat a ovoce, dal jim lidská jména a věk a poslal je na testování do národní laboratoře (nikdo o ničem nevěděl) a do WHO. Všechny vzorky se z WHO vrátily jako COVID-19 pozitivní.

Prezident to nazývá „špinavou hrou“ a žádá vyšetřování.

Nejen Tanzánie

Také Burundi vykázalo koronavirový tým WHO, neboť se vměšoval do vnitřních záležitostí. V Nigérii byl přistižen Bill Gates při uplácení (nabízel 10 mil. dolarů za nastavení očkování jako povinného). Pár dní na to italský politik Sara Cunial požadoval zatčení Billa Gatese a jeho předání Mezinárodnímu trestnímu tribunálu za zločiny spáchané proti lidskosti. Odhalil také Gatesovu agendu v Indii a Africe (více zde: Gatesův globální očkovací program: vítězství pro farma průmysl a povinné očkování, prohra pro zdraví), společně s plány na očipování lidstva s názvem ID2020.

Má poznámka:
Podobnost ID2020 s ID19 v označení COVID19 je určitě jen náhoda a na „zvěstech“, že COVID19 ve skutečnosti znamená Covert Operation Vaccination ID19 / Certificate Of Vaccination ID19 určitě nic není. Pan Gates by nás přeci nechtěl očipovat. Pro ty co nepochopili – vyjadřuji se ironicky.

Naprosto „náhodná“ je také určitě podobnost s Biblí (Zjevení Janovo), v níž zmiňuje jedna z důležitých pasáží znamení šelmy (že by čip?), které si nechá dát na čelo či na ruku téměř každý, i o tom, jaké to bude mít důsledky.

Neurčuji, co je a není pravda, pouze předkládám podnět k zamyšlení.

Video je v anglickém jazyce

Bylinný lék? V žádném případě

Mezitím prezident Madagaskaru učinil šokující odhalení: WHO mu nabídlo úplatek 20 mil. dolarů, když otráví lék na COVID-19, který jeho země vyvinula. Bylinný lék je z pelyňku a dokáže vyléčit nakažené během 10 dnů.

Všichni zemřeli na COVID

A to zdaleka není vše. Rozhovory s řediteli a zaměstnanci pohřebních služeb v New Yorku odhalily masivní podvod s úmrtními listy. Zjednodušeně řečeno se na každý úmrtní list uvedla stejná příčina: COVID.

Pokud vládnete angličtinou, na následujícím odkazu si můžete přečíst výčet nekončících chyb Světové zdravotnické organizace (WHO).

Za vším hledej farma-průmysl

Je potřeba si uvědomit, že většina nejvlivnějších poradců WHO i států jsou placenými konzultanty očkovacího (farmaceutického) průmyslu. To ostatně zmiňuje ve své knize renomovaný autor Stuart Blume. Je proto potřeba se ptát, zda WHO nehájí spíš zájmy farmaceutického průmyslu, než obyčejných lidí. Možná proto WHO předstíralo před 10 lety pandemii.

Má poznámka:
Také u nás jsou oba „bojovníci“ s koronavirem součástí farmaceutického průmyslu – pánové Maďar i Prymula.

Další fakta

 • rouška vás nechrání před žádným virem, ani vás, ani nikoho jiného
  Vydýchané bakterie, viry, hleny a nečistoty se v roušce zachytí a vy je vdechujete zpátky. Je to, jako byste se vysmrkali do kapesníku a celý den ho nosili připlácnutý na obličeji.
 • v roušce dýcháte to, co jste vydechli
  Zhruba 30% vydechnutého CO2 z plic si vdechujete zpátky do plic spolu s novým nádechem. Při vdechování CO2 namixovaného s čerstvým vzduchem vzniká ochuzená kyslíková směs, která v plicních sklípcích přechází do krve. Přítomnost takto rozpuštěného CO2 v krvi způsobuje hypoxii, ale nikoliv ve fatálním měřítku, pouze se vám do mozku dostává méně kyslíku. Zpomalují se reflexy, reakce, přesnost a bystrost, otupují se tzv. smysly. Klesá rovněž agresivita a produkce testosteronu. Při jízdě v autě byste měli roušku a respirátor sundat, protože se jinak prodlužují reflexní a reakční doby. Když díky respirátorům a rouškám lidé do svých těl budou čerpat CO2, dojde k zajímavému jevu, k tzv. krevní acidóze. CO2 se totiž v plicích rozkládá ve vodě a následně difunduje do krve, kde zvyšuje kyselost krve a vzniká krevní acidóza a klesá pH krve. Tělo reaguje kompenzačními mechanismy na zvyšující se kyselost krve, především dochází k rozšiřování tepen a uzavírání méně důležitých krevních tras, prioritu má mozek. Pokud tento proces není extrémní, že byste třeba dýchali kouř z komína, ale jedná se jen o přidechování CO2 vlastního výdechu v roušce nebo v respirátoru, potom se kysličník uhličitý rozpouští v krvi a nevrací se s dalším výdechem ven z plic. Sami si všimněte, že když máte roušku, zhruba po 5 minutách se cítíte lehce v limbu, není to stav závrati nebo bezvědomí, ale lehký pocit omámení. Záleží na těsnosti respirátoru a na počtu vrstev roušky. To je důsledek acidózy, účinek CO2 v krvi.
  Autor: Mudr. Jan Hnízdil
 • koronavirus není ani pandemie, ani epidemie
  Pandemie = epidemie velkého rozsahu
  Epidemie = 1600 až 1800 nemocných na 100 000 obyvatel, v ČR je to v současnosti kolem 400 nakažených na 100 000 obyvatel (a to nevíme, jak zmanipulovaná čísla jsou a kolik skutečně nemocných tak v ČR je)
Video ukazující propustnost roušky (za pomoci kouře)

Ohledně roušek prohlásil jistý pan Prymula toto:

„Respirátor je samozřejmě lepší než rouška, ale pro dlouhodobé nošení jsou oba typy ochrany nevhodné. Nedokážu si představit běhat v nich třeba půl roku.“

-šéf České vakcinologické společnosti, imunolog Roman Prymula

Také se dozvíte, že

„Vědecké důkazy, které by prokázaly účinnost roušek, dosud neexistují, a to zejména na otevřeném prostranství. Jistou ochranu mohou poskytnout pouze v uzavřených prostorech při blízkém kontaktu s osobou, která trpí příznaky chřipky. Ale pouze v kombinaci s dalšími opatřeními typu častého mytí rukou,“

-odborníci WHO

píší odborníci WHO v doporučení pro veřejnost. A dodávají, že při nesprávném použití mohou roušky riziko přenosu viru ještě zvýšit.

Celý článek, z něhož čerpám, najdete na iDnes: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/lide-skupovali-rousky-ty-ale-pred-chripkou-neochrani-tvrdi-odbornici.A090509_123125_domaci_anv

Závěrem

Nikomu nenutím tyto názory sdílet, každý nechť si myslí, co je mu libo, na druhou stranu tady neuvádím nic, než fakta, která může ignorovat jen naprostý… (výraz si doplňte sami dle uvážení).

Spousta lidi umírá zbytečně – ne na koronavirus, ale na „léčení“, případně na úplně jinou nemoc. Vytváří se panika, aby bylo možné lidi rozdělit a poštvat proti sobě, protože rozdělený národ, který netáhne za jeden provaz, je možné snadno kontrolovat.

A o to tady jde. Jestli mi nevěříte, vyčkejte věcí a událostí příštích. Všechno vám do sebe jednoho dne zapadne. A v tu chvíli už bude pravděpodobně na změnu pozdě.

Zanechte komentář