Adrenochrom, koronavirus, pedofilové – existuje spojení?

Možná jste o tom už četli, ale odbyli jste to mávnutím ruky. To přece není možné… To je nějaký nesmysl… To se přece nemůže dít… (naše pozn.: v minulosti např. v existenci koncentračních táborů lidé také nevěřili – nevěřili, že někdo může páchat vědomě takové zlo… aneb pokud se lidé z historie nepoučí, jsou nuceni si ji zopakovat)
Ale co když ano?
Nabízím článek ruské bloggerky a překladatelky Tatiany Peachblossom.

Tak přátelé. Informace, které si přečtete v tomto příspěvku, samozřejmě nejsou konečnou pravdou, ale zatím pouze tématem k zamyšlení. Toto téma však vysvětluje mnoho nesrovnalostí a mezer v logických řetězcích událostí, k nimž nyní ve světě dochází.
Mimochodem, dříve než se začtete, připomeňte si obdivované nestárnoucí představitele takzvaných „elit“. Nic nenaznačuji, přemýšlejte sami…

Upírka

Všichni znáte legendu o Alžbětě Bathory, uherské hraběnce ze slavné rodiny Bathoryů, nejbohatší aristokratky své doby v Uhrách, která se proslavila sériovým zabíjením mladých dívek. Na území jejího hradu byly nalezeny stovky zmrzačených těl mrtvých dívek. Legendy říkají, že se v krvi panen nejen koupala, ale také ji pila. To vše dělala jen proto, aby si udržela mládí.

Možná si myslíte, že to všechno jsou jen strašidelné pohádky z dávných časů, ale co když vám řeknu, že členové světové elity, monarchové Evropy a světa, byznysmeni, politici, kongresmani, hollywoodské hvězdy, majitelé korporací mají stejně zvrácenou, nenormální, chorobnou závislost? Dopouštějí se těch nejstrašnějších zločinů, aby získali onu zázračnou krev. Případ Alžběty Bathoryové nebyl ani zdaleka první, je to velmi stará tradice, která nikdy nezanikla. V rodinách elit bylo toto tajemství předáváno z generace na generaci, a věděly o tom jen ony.

Současnost

Elixír mládí, který Bathoryová tolik chtěla, skutečně existuje. Ale pokud byste ho chtěli získat, museli byste zaplatit velmi, velmi vysokou cenu. Pokud však o něm zjistíte celou pravdu, nebudete jen šokováni, ale zmocní se vás hrůza.

Tou cenou jsou nevinné dětské životy. Světová elita vytvořila rozsáhlou satanskou síť na únosy, přepravu dětí pro následnou výrobu elixíru a nezákonný obchod s jejich orgány. Je to děsivý zločin proti lidskosti, jehož oběťmi se stalo nepředstavitelné množství kojenců a malých dětí.

Dnešní elixír mládí se nazývá ADRENOCHROM. Jedná se o odebranou krev dětí s co možná nejvyšší koncentrací adrenalinu. Krev je extrahována z epifýzy dítěte v okamžiku strachu a hrůzy, když hladina adrenalinu vrcholí. Krev dospělých není vhodná, protože šišinka s věkem neroste a produkce adrenalinu klesá. K nejvyššímu návalu adrenalinu u dětí dochází v důsledku traumatu.

Podle Wikipedie je Adrenochrom jedním z produktů oxidace adrenalinu volnými radikály a je produkován nadledvinami. Není zcela jasné, jak je spojen s epifýzou. Doslovný text říká, že: „Adrenochrom se získává z epifýzy, která se nachází v mozku.“ Zmatek patrně vznikl kvůli knize Huntera Thompsona z roku 1971 „Strach a nenávist v Las Vegas“, ve které byla tato droga poprvé zmíněna. Později se film stejného názvu objevil s Johnny Deppem v hlavní roli. Autor zde vysvětluje, že jediným zdrojem adrenochromu je lidská šišinka. 
Adrenochrom je hollywoodská droga mládí a dlouhověkosti, jejíž cena činí 1,5 miliardy dolarů za kilogram (2,2 liber). Jeho vzorec připomíná králíka. Q (entita vystupující pod jménem QAnon – pozn. překl.) často píše: „Králičí nora je hluboká“ nebo „Následuj bílého králíka.“ Nyní je zřejmé, jak moc je celý tento řetězec událostí spojen s Adrenochromem. Mel Gibson nejednou hovořil o tom, že měnou v satanské pedofilské společnosti v Hollywoodu jsou novorozené děti.

Zdroje adrenochromu

Na www.exposingpedovore.wordpress.com lze najít následující informaci: „Neustálá potřeba živých objektů k získání chemické složky vysvětluje, proč sionisté nechtějí mír mezi Palestinou a Izraelem. Palestinci jsou považováni za druhou třídu, takže jejich orgány, tkáně a Adrenochrom lze legálně odebírat pro potřeby izraelského lidu. Zároveň se podílejí na hromadném obchodování s dětmi po celém světě, nakupují je a prodávají. „V USA každý rok zmizí přes 460 000 dětí, i když skutečná čísla mohou být mnohem vyšší. Všechna data jsou pečlivě skryta.“ Jeffrey Epstein hostil na svém ostrově vlivné přátele nejen mladičkými dívenkami, ale i dětmi. Co se tam dělo bychom raději ani neměli vědět. Mnoho těch, kdo létali v soukromých letadlech na jeho ostrov, však čeká zatčení a vojenský tribunál. Násilí na mladistvých je v tomto případě druhořadé.

Hosté ostrova: Alec Baldwin, Anderson Cooper, Barack Obama, Ben Affleck, Beyoncé, Bill Clinton, Bill Murray, Charlie Sheen, Courtney Love, Will Smith, Madonna, Meryl Streep, Naomi Campbell, Oprah Winfrey, Farrell Williams, Quentin Tarantino, Robert Downey Jr, Seth Green, Sean Carter (Jay Z), Stephanie Germanotta (Lady Gaga), Tom Hanks…

Kathy Griffin
Hillary Clinton
Jared Leto
Kelly McGillis (62) a Tom Cruise (57)

Vysoká poptávka po Adrenochromu je důvodem, proč tolik dětí na světě mizí. Jsou unášeny, transportovány a… obětovány.

Spotřebitelé (světová elita a Hollywood) jsou upíři sající krev v nejdoslovnějším slova smyslu. Kromě toho jsou povinni účastnit se obchodování s dětmi (Oprah), aby neztratili peníze, vliv a smlouvy.

Když váš zdroj adrenochromu vyschne…
Johnny Depp a Jim Carrey
Johnny Depp
Céline Dion

Děti jsou dodávány ze třetích zemí. V případě Spojených států jsou nejvíce dovážené z Mexika. Proto Trump trvá na postavení hraniční zdi a uzavření hranic.

Kódová slova

„Pedofilové nazývají Adrenochrom vlašskou omáčkou, protože šišinka připomíná vlašský ořech nebo šišku. Tento termín byl objeven při korespondenci Hillary Clintonové s Johnem Podestou v roce 2016. Poštovní schránka Clintonové byla hacknuta a obsah byl zveřejněn na webových stránkách Wikileaks vytvořených Julianem Assangem. „Omáčka z vlašských ořechů“ zní velmi nevinně, ale je to kód používaný satanskými upíry. Je to jejich tajný kanibalistický recept, který nelze provést bez pohlavního zneužívání, traumatu, mučení a následného zabíjení dětí. Na konci mučení vyříznou epifýzu a odeberou krev, což je ďábelský nápoj, který jim pomáhá nezestárnout a zažívat vzrušení. Mezi vysoce postavenými upíry se používá věta „Pijte krev svatých“, což znamená, že po konzumaci dětské krve s nejvyšší možnou koncentrací adrenalinu dochází k intoxikaci. Toto je pečlivě střežené tajemství elit, které znaly od starověku.“

Droga

Reportéři stránek našli vzácný a pečlivě skrytý dokument z roku 1971. Píše se v něm, že Adrenochrom funguje jako heroin a jeho neustálé používání vede k úplnému zastavení výroby vlastního adrenalinu. To znamená, že pokud takový člověk nebere Adrenochrom z dětí, dojde u něj k vážnému zhroucení a náhlému zestárnutí. Na internetu kolují fotografie Johnnyho Deppa, Celine Dion nebo Glorie Vanderbilt během užívání drogy a po jejím zastavení, kdy dochází k rychlému stárnutí.

Karanténa

Zavedení světové karantény v důsledku koronaviru znamená, že je dodávka drogy zcela zastavena. Prudké zastavení jejího podávání však vede ke zvratu a bolestivé smrti.

Zmínka o smrti Monicy Petersen, která vyšetřovala teorie o zapojení nadace Clintonových do obchodování s lidmi

Je možné brát syntetickou náhražku nebo si závislí musí sami najít „zdroj“ dávky. Nyní jsou však všechny děti pod karanténním dohledem, což znamená, že ukrást dítě je problematické.

Děti se ztrácely odjakživa, ale za vlády Bushe, Clintona a Obamy o tom lidé nic nevěděli.

Prezidenti, politici, Vatikán, monarchové světa se navzájem kryli. Mnozí z nich financovali dětské fondy ve třetích zemích, aby měli bezprostřední přístup ke „zdroji“ Adrenochromu.

Příklady: Akademie Oprah Winfreyové pro dívky, Nadace Hillary Clintonové (která pomohla znovuvybudovat Haiti po zemětřesení, ale přitom tam začaly mizet děti) nebo charita Matky Terezy.

Trump otevřel sršní hnízdo a vyhlásil lov na všechny, kteří se této trestné činnosti účastnili. Americká vláda shromáždila asi 500 tisíc obvinění a operace CORONAVIRUS 2020 je zaměřena konkrétně na jejich zatčení a uvěznění. Existují také informace, že tajná vláda aneb Kabala, která ovládá planetu, je také v procesu svržení. Tato operace zahrnuje asi 200 zemí. Podle zpráv v Itálii probíhá nejmasivnější zatýkání, protože se tam nachází Vatikán. Merkelová, anglická královna a Trudeau jsou již v domácím vězení.

Protože děti byly přepravovány přes bunkry a podzemní chodby, potřeboval Trump odstranit lidi z ulic, aby armáda mohla volně hledat skryté zločince pod zemí pomocí speciálního vybavení typu termovize.

Nyní je v USA karanténa a na ulicích nejsou prakticky žádní lidé. Podle informací člověka, kterému můžeme věřit, došlo v březnu v Salt Lake City v Utahu k údajnému zemětřesení. Ve skutečnosti to zničila armáda bunkry a tunely, které patřily mormonské církvi, a používaly se také k pašování dětí.

Nedávno se v médiích objevil článek, že ekvádorská policie zakázala přistávání španělských a dánských letadel. Je známo, že Ekvádor vydává zločince. V letadlech se nacházeli ti, kdo se chtěli skrýt před zatčením. Kdo se tam skrýval? Monarchové, členové vlád, bankéři?

Monstra a zrůdy

Ty, kdo mučí děti, lze jen stěží nazvat lidmi. Normální člověk by to z vlastní svobodné vůle nikdy nemohl udělat. Myslím, že pijáci krve mají nelidskou podstatu. Trump jednou napsal: „Bojujeme s neviditelným nepřítelem.“ Myslel tím boha temnoty, Satana, Molocha, Baala, Ďábla… Tato entita má mnoho jmen a je spojena s rasou zotročujících, kteří převzali kontrolu nad Zemí před tisíciletími. Doufejme však, že jak se lidé probouzí, situace se také změní. Žijeme v zajímavém čase.

Ferritin

Nyní přistupme k tomu nejdůležitějším. Toto jsou nejnovější informace a budete opravdu překvapeni. Sbírala jsem je z několika zdrojů a následně publikuji svůj souborný překlad.

Když Trump tweetl: „Despite the constant negative press COVFEFE“ („Navzdory neustále negativnímu tisku COVFEFE“), nikdo nejdříve nechápal, co je to za podivnou zkratku. Ale stoupenci Q-Anon začali dešifrovat a nalezli překvapivou informaci: COV = COVID / FEFE = ŽELEZO, CORONAVIRUS + ŽELEZO.

FeFe nebo Ferritin je marker pro identifikaci spotřebitelů Adrenochromu. Je to protein, který obsahuje železo. Toto je hlavní forma železa, která je uvnitř buňky a může být použita k detekci hladiny železa v krvi. U spotřebitele Adrenochromu překračuje úroveň. Oni to vědí a mají strach.

Američtí vědci také identifikovali léky na Coronavirus:
1. Azithromycin je antibiotikum-azalid, který ovlivňuje různé typy bakterií, inhibuje jejich reprodukci a zpomaluje růst.
2. Hydroxychlorochin – antimalarikum, které potlačuje T-lymfocyty.
3. Absint pro dezinfekci rukou – nejdůležitější složkou je výtažek z hořkého pelyněku, v jehož éterických olejích je velké množství thujonu.

Při interakci se železem pelyněk produkuje volné radikály a na síti je napsáno, že ty, kdo mají zvýšenou hladinu železa, může pelyněk a výše uvedené léky zabít.

Z toho vyplývá, že nemohou být z K-viru vyléčeni. Jak je to s prvními dvěma drogami, mi není jasné, nejsem lékař, takže nemohu vyvodit závěry sama. Možná v nich jsou komponenty, které také reagují se železem.

Justin Bieber zmátl fanoušky zveřejněním 13 náhodných fotografií dětí na Instagramu s poznámkou „lahodné“

Šach a mat

Byla jsem nedávno v Los Angeles a tam jsem se dozvěděla mnoho zajímavého a pak jsem tuto informaci našla sama. Bylo úžasné, že lidé začali o tomto tématu hovořit. O této droze jsem se dozvěděla před třemi lety díky QAnon, tehdy jsem však o tom neměla s nikým diskutovat.

Syntetický Adrenochrom vyrobený v čínském Wuchanu byl tedy záměrně infikován zvláštním typem koronaviru. Každý, kdo přijal tento poškozený, bude nucen podstoupit krevní test. Test prokáže spotřebu Adrenochromu z Wuchanu. Jedná se o důkazy Prima Facia, což je dostatečně závažný důkaz k zahájení trestního řízení.

Pokud pozorně nahlédnete do tváří hvězd, které jsou v karanténě, uvidíte paniku a strach, nebo že prokazují neobvyklé chování.
Například Madonna nedávno napsala, že „pro talíř pasty by mohla zabíjet“. Kódové slovo „pasta“ mezi pedofily znamená zabít malého chlapce. Nyní ví, že je otrávena syntetickým Adrenochromem z Wuchanu a že ji (a další jako ona, například Allena, Weinsteina, Hankse,…) čeká smrt buď na zhroucení z abstinence, nebo z léků na koronavirus. Mimochodem, Madonna je velekněžkou hollywoodských satanistů.

Madonna na soc. médiích zveřejnila, že by vraždila za mísu pasty. Pasta je kódové označení pedofilů pro velmi mladého chlapce.

Místo závěru překlad jednoho komentáře v diskuzi:  „Každý, kdo si vzal Adrenochrom, měl na výběr. Věděli, co dělají, a věděli, kolik dětí bylo vystaveno brutálnímu mučení, aby to dostali. Je příliš pozdě na ronění slz. Šach a mat.


Pokud máte pocit, že se nic neděje, že v ČR nic neobvyklého nevidíte, podívejte se na následující video z USA:

Takových videí je možné nalézt víc, ale v českých televizích je nečekejte. V případě zájmu musíte hledat sami. A přemýšlet sami za sebe.

Doporučuji (pro anglicky znalé) youtube kanál Davida Wilcocka: https://www.youtube.com/user/davidwilcock333


Autorka: Tatiana Peachblossom
Zdroje: https://via-midgard.com/news/article/adrenoxrom-koronavirus-pedofily-est-li-svyaz.htm
https://zen.yandex.ru/media/id/5e8ba18798ac9078032279a3/eliksir-molodosti-dlia-mirovoi-elity-5e9537f36102d25caa240b05
Další info – video autorky: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=5Qd0jXhStLE&feature=emb_logo

Článek převzat z: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2020/05/adrenochrom-koronavirus-pedofilove.html

3 Responses

  1. sestistysedesatysesty napsal:

    tak takle sem se dlouho nenasmal. opravdu existuje nakej kreten kterej temhle spatne vymyslenejm srackam veri?

  2. Vladimír Bauer napsal:

    Neni to vymysleno. Nicol Kidmen, to popiyuje ve studiu, jak to probíhá… Odpovida na otázku moderátora, ktery ji říká, jak to, ze vypada tak pěkně. To video mám.

Zanechte komentář