Andělské číslo 2

2

Číslo 2 symbolizuje povinnost, službu, rovnováhu a harmonii, přizpůsobivost, diplomacii, spolupráci, vnímavost, lásku a dualitu.

Dvojka je také spojena s partnerstvími a vztahy, intuicí, důvěrou a smyslem života.

Dvojka je vzkazem, že máte být kurážní a máte mít důvěru ve vyšší vedení. Odpovědi na vaše modlitby již přicházejí, ačkoliv je možná ještě nevidíte. Vaše trpělivost může procházet zkouškou, proto nezoufejte, vše se včas dozvíte.

Číslo 2 může být také vzkazem, abyste projevovali více soucitu, diplomacie a byli více přizpůsobiví, a to ve chvílích, kdy na každodenní bázi pomáháte ostatním.

Naplňujte svůj životní účel a buďte milí k ostatním.


Pozn. k dualitě: dualita je velmi důležitá a je zjednodušeně o tom, že vše má dva póly – nebo lépe řečeno protipóly – přičemž ani jeden z těchto pólů není ideální. Mezi těmito póly je spousta dalších možností a někde v této oblasti se nachází i rovnováha (klidná oblast), kterou musíme neustále celý život hledat. Přitom ale oba protipóly patří k jedné a té samé vlastnosti.

Příklad: teplota má dva póly – horko a chlad, nevyhovuje nám ani úplné horko, ani úplný chlad, ale teplota někde mezi. Ačkoliv horko a chlad jsou dva nesmiřitelné tábory, jsou dva póly téhož – teploty. A díky tomu lze z chladu udělat horko a naopak. Každému ale vyhovuje jiná teplota. A nikdo nemůže definovat, kde začíná chlad a kde teplo – je to subjektivní pocit. Ačkoliv jsou tedy horko a chlad opačné póly, splývají v jedno – v teplotu.
Takto se dualita vztahuje i na další věci v životě: láska a nenávist, černá a bílá atd.


Podobná témata:
Opakující se dvojky


Fenomén: andělská čísla

Významy dalších čísel včetně vysvětlení toho, co jsou to andělská čísla, najdete také v e-knize Andělská čísla.

Kniha je elektronická, můžete ji tak mít vždy u sebe, např. v mobilním telefonu.

Zanechte komentář