Andělské číslo 666

Andělské číslo 666

Nenechte se mýlit, trojitá šestka není jen znamením „bestie“, ale v numerologii má taktéž svůj význam, jako všechna ostatní čísla.

Číslo 6 si nese energii upřímnosti, spravedlnosti, víry, lásky, lidskosti, služby, rovnováhy a míru, péče, ochrany, pořádku, emocí, hluboké lásky k domovu a rodině, empatie, nepodmíněné lásky, krásy, domova, rodiny, potřeby stability, vděčnosti atd.

Andělské číslo 666 poukazuje na schopnost imaginace (představivosti) a intelektu, jejichž spojení přináší pozitivní výsledky. Opakovaná šestka upozorňuje na nevyváženost vašich myšlenek a obav ohledně materiálních a finančních záležitostí. Je potřeba myslet pozitivně, aby se dostavily pozitivní výsledky.

Číslo 666 vás nabádá, abyste důvěřovali vesmíru a andělům. Jste podporováni v dosažení vašich cílů ohledně vašeho domova, rodiny a osobního života. Myslete proto jen na to, co opravdu chcete.

Je čas zaměřit se na vaši duchovní stránku a přivést tak váš život opět do rovnováhy. Sdělte všechny své obavy andělům, jsou tu, aby vám pomohli. Buďte otevření pomoci, lásce a podpoře, ať už od lidí nebo z vyšších sfér.

Velmi často trojitá šestka říká, že vaše myšlenky jednoduše nejsou v rovnováze. Většinou je člověk v takovém případě zaměřený příliš na materiální stránku života. Zkuste třeba pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují, a vězte, že to není jen o darování peněz.

Díky obavám a nervozitě si blokujete přísun kreativní energie do vašeho života a přitahujete pouze více a více negativního. Vězte, že o vaše materiální potřeby bude postaráno – pouze ale pokud najdete opět ve vašem životě a myšlenkách rovnováhu.

Zaměřte se proto více na svůj duchovní rozvoj, život není jen o penězích a majetku.


Významy dalších čísel včetně vysvětlení toho, co jsou to andělská čísla, najdete také v knize Fenomén: andělská čísla.

5 Responses

 1. petr napsal:

  diky

 2. Vávra petr napsal:

  Numerické vyhledávání je jedinecne vypadá to že se o tento obor začnu zajímat

 3. Vávra petr napsal:

  Z osobních důvodů mně zajímá č. 13 nestačil jsem divit kam sahá jeho minulost o č. 13toho vím docela dost ele jsou tu i jiné typy pozic čísel zajímá mě vesmír určitě má s čísly mnoho společného děkuji za příspěvky s pozdravem petr vávra

 4. Petra Pohlotovae napsal:

  Uvizli mi při vypínání tv, ac sem mackala tlačítko vypnout. Prvotní leknutí že slovy,, BOŽE JEŠTĚ TOTO, VŽDYŤ UŽ TO ANI NEJDE VIC ZLA…. A ono úplně přesně.
  Děkuji… Děkuji….
  Krásný výklad čísel.

Zanechte komentář