Andělské číslo 666

Andělské číslo 666

Nenechte se mýlit, trojitá šestka není jen znamením „bestie“, ale v numerologii má taktéž svůj význam, jako všechna ostatní čísla.

Číslo 6 si nese energii upřímnosti, spravedlnosti, víry, lásky, lidskosti, služby, rovnováhy a míru, péče, ochrany, pořádku, emocí, hluboké lásky k domovu a rodině, empatie, nepodmíněné lásky, krásy, domova, rodiny, potřeby stability, vděčnosti atd.

Andělské číslo 666 poukazuje na schopnost imaginace (představivosti) a intelektu, jejichž spojení přináší pozitivní výsledky. Opakovaná šestka upozorňuje na nevyváženost vašich myšlenek a obav ohledně materiálních a finančních záležitostí. Je potřeba myslet pozitivně, aby se dostavily pozitivní výsledky.

Číslo 666 vás nabádá, abyste důvěřovali vesmíru a andělům. Jste podporováni v dosažení vašich cílů ohledně vašeho domova, rodiny a osobního života. Myslete proto jen na to, co opravdu chcete.

Je čas zaměřit se na vaši duchovní stránku a přivést tak váš život opět do rovnováhy. Sdělte všechny své obavy andělům, jsou tu, aby vám pomohli. Buďte otevření pomoci, lásce a podpoře, ať už od lidí nebo z vyšších sfér.

Velmi často trojitá šestka říká, že vaše myšlenky jednoduše nejsou v rovnováze. Většinou je člověk v takovém případě zaměřený příliš na materiální stránku života. Zkuste třeba pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují, a vězte, že to není jen o darování peněz.

Díky obavám a nervozitě si blokujete přísun kreativní energie do vašeho života a přitahujete pouze více a více negativního. Vězte, že o vaše materiální potřeby bude postaráno – pouze ale pokud najdete opět ve vašem životě a myšlenkách rovnováhu.

Zaměřte se proto více na svůj duchovní rozvoj, život není jen o penězích a majetku.


Fenomén: andělská čísla

Významy dalších čísel včetně vysvětlení toho, co jsou to andělská čísla, najdete také v knize Andělská čísla.

Kniha je elektronická nebo tištěná, můžete ji tak mít vždy u sebe.

10 Responses

 1. petr napsal:

  diky

 2. Vávra petr napsal:

  Numerické vyhledávání je jedinecne vypadá to že se o tento obor začnu zajímat

 3. Vávra petr napsal:

  Z osobních důvodů mně zajímá č. 13 nestačil jsem divit kam sahá jeho minulost o č. 13toho vím docela dost ele jsou tu i jiné typy pozic čísel zajímá mě vesmír určitě má s čísly mnoho společného děkuji za příspěvky s pozdravem petr vávra

 4. Petra Pohlotovae napsal:

  Uvizli mi při vypínání tv, ac sem mackala tlačítko vypnout. Prvotní leknutí že slovy,, BOŽE JEŠTĚ TOTO, VŽDYŤ UŽ TO ANI NEJDE VIC ZLA…. A ono úplně přesně.
  Děkuji… Děkuji….
  Krásný výklad čísel.

 5. Josef Šustek napsal:

  Dobrý den. Mám dotaz. Mám telefonní číslo se třemi šestkami na konci. Jak mi ho při zřizování sim položili na pult tak od té doby ho snad 20 let používám. Včera mi jeden bylinkář řekl, že je to číslo šelmy, že všechny okolo nakazím. Já to vím, že je to znamení šelmy. Ale já ho nenosím jako symbol, jako bych ho měl na přívěsku nebo na triku. To je podle mne rozdíl. Žádného Satana nevyznávám, ale modlím se k Bohu. Někde jsem dokonce četl, že číslo 666 je slovanské šťastné číslo. Po druhé stránce- bible je bible. Teď přemítám, zda si číslo ponechat. nebo změnit. Měnit se mi ho nechce, když ho mám uvedeno na desítkách registrací obchodů a u desítek známých. Prosím o radu.

  • Honza napsal:

   I tichý souhlas je souhlas, takže ačkoliv nemáte v tomto směru žádné úmysly, tím, že tento symbol respektujete ve svém životě, tím s tímto symbolem a vším s ním spojeným, souhlasíte.
   Konečné rozhodnutí je na Vás. Já bych se čísla okamžitě zbavil.

  • Ervin Boldi napsal:

   Toto číslo vám bylo uděleno,, tak si nechejte, přítomnost je zlo a dobro životě,, důležité je že máte víru sobě a to je důkaz.

 6. Karel Vrána napsal:

  Možná je to pro vás znamení,aby jste se zamyslel nad svým životem a rozhodl se sám

 7. Peter napsal:

  Pozdravujem vás, minimálne sa mi objavujú zrkadlové čísla na hodinnkach rôzne časi .
  Moja otázka znie , na mobile mam motivacnu tapetu ( dal som si ju sam ) čísel x66.66 viete mi prosim vas vysvetlit co tie čísla 66.66 znamenajú ? Vopred ďakujem.

Zanechte komentář