Andělské číslo 666

Andělské číslo 666

Nenechte se mýlit, trojitá šestka není jen znamením „bestie“, ale v numerologii má taktéž svůj význam, jako všechna ostatní čísla.

Číslo 6 si nese energii upřímnosti, spravedlnosti, víry, lásky, lidskosti, služby, rovnováhy a míru, péče, ochrany, pořádku, emocí, hluboké lásky k domovu a rodině, empatie, nepodmíněné lásky, krásy, domova, rodiny, potřeby stability, vděčnosti atd.

Andělské číslo 666 poukazuje na schopnost imaginace (představivosti) a intelektu, jejichž spojení přináší pozitivní výsledky. Opakovaná šestka upozorňuje na nevyváženost vašich myšlenek a obav ohledně materiálních a finančních záležitostí. Je potřeba myslet pozitivně, aby se dostavily pozitivní výsledky.

Číslo 666 vás nabádá, abyste důvěřovali vesmíru a andělům. Jste podporováni v dosažení vašich cílů ohledně vašeho domova, rodiny a osobního života. Myslete proto jen na to, co opravdu chcete.

Je čas zaměřit se na vaši duchovní stránku a přivést tak váš život opět do rovnováhy. Sdělte všechny své obavy andělům, jsou tu, aby vám pomohli. Buďte otevření pomoci, lásce a podpoře, ať už od lidí nebo z vyšších sfér.

Velmi často trojitá šestka říká, že vaše myšlenky jednoduše nejsou v rovnováze. Většinou je člověk v takovém případě zaměřený příliš na materiální stránku života. Zkuste třeba pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují, a vězte, že to není jen o darování peněz.

Díky obavám a nervozitě si blokujete přísun kreativní energie do vašeho života a přitahujete pouze více a více negativního. Vězte, že o vaše materiální potřeby bude postaráno – pouze ale pokud najdete opět ve vašem životě a myšlenkách rovnováhu.

Zaměřte se proto více na svůj duchovní rozvoj, život není jen o penězích a majetku.

Leave a Reply