Odpor má smysl

Zkuste se krátce zamyslet zdravým „selským“ rozumem.

Pokud by byl koronavirus skutečně nebezpečný a pakliže by vakcína proti koronaviru skutečně byla tak neškodná, jak všechny možné „odborné elity“ tvrdí, pak by asi Babiš, Hamáček, Fiala, Bartoš, Prymula, Maďar s rodinami atd. stáli ve frontě na vakcínu jako první.

Protože by z koronaviru měli strach.

Jenže nic takového se neděje. Dokonce ani jinde ve světě. Boris Johnson, Angela Merkel a další nijak o očkování očividně nestojí.

Nezapomeňme také na Slovensko, kde Matovič sice prohlásil, že půjde jako první, ale najednou změnil názor, a chce jít jako poslední (rozumějte nikdy).

Proč? Co oni vědí, co my ne?

  1. Buď koronavirus není zdaleka tak nebezpečný, jak nám někteří tlačí do hlavy
  2. Nebo je vakcína nebzpečná, případně obsahuje něco, o čem bychom neměli vědět
  3. Nebo platí body 1 i 2.

Závěr nechám na vás, jen doplním, že úmrtnost na koronavirus je menší, než na chřipku (to je prokázáno), čísla úmrtnosti se vědomě pozměňují (to je také prokázáno), a obsah vakcíny je poněkud podezřelý (dle spousty svědků a zdravotních specialistů).

Přidám ještě dvě doplňující otázky.

Proč je nám neustále omezována svoboda kvůli něčemu, co nemá ani zdaleka takový dopad na zdraví a úmrtí lidí, jako např. autonehody, či jiné závažnější choroby? Proč nikdo neřeší ty „opravdové“ nemoci?

Proč už jsou na základě koronaviru – tedy něčeho jako chřipka – připraveny další zákony, které omezí svobodu nás všech doslova na minimum a vytvoří pravý a nefalšovaný „policejní stát“?

Hledat pravdu má smysl. Ale musíte na to být psychicky připraveni. Vy, kdo jste už pravdu našli, víte, o čem mluvím.

Protože pravdu znám, budu klást odpor.

Odpor totiž má smysl.

Zanechte komentář