Kanada násilně uvězňuje „nespolupracující“ lidi s pozitivním testem na koronavirus

V Kanadském Quebecu může stát násilně umístit lidi s pozitivním testem na koronavirus do izolace na neznámém místě, pakliže jsou tito lidé shledáni jako „nespolupracující“. To oznámil vedoucí státního zdravotního ústavu, Dr. Jacques Girard.

Během části tiskové konference tento „doktor“ diskutoval s novináři ohledně následující události: zákazníci v baru byli vyzváni, aby vyčkali na výsledky testu na koronavir; protože však neuposlechli a snažili se přemístit do jiného baru, byli zadrženi a násilně umístěni do izolace.

Dr. Girard na tiskovce dál oznámil, že mohou kohokoliv takto zadržet na 14 dní. Pak si pochvaloval spolupráci policie a doslova byl hrdý na to, jakou má moc, kdy může prakticky kohokoliv uvrhnout do izolace.

Na dotaz novinářů o místě, kam jsou „nespolupracující“ osoby zavírány, mlžil.

Nevím jak vás, ale mě děsí představa, že takto duševně nemocný člověk (nebojím se říct sociopat) má moc rozhodovat o životech lidí, a to na základě naprosto nesmyslných dat – vždyť testy na koronavirus nejsou nijak spolehlivé, a jen proto, že je nějaký test pozitivní a já se odvážím vyjádřit svůj názor, mě zavřou někam, kde se mnou budou dělat kdoví co?


Zdroj: RAIR Foundation

Zanechte komentář