Jedničky a trojky (1133, 1313, 3311, 3131 atd.)

Kombinace 1 a 3 vás žádá, abyste neřešili své současné cíle a požadavky a požádali o vedení vesmír – vesmír zná váš současný stav a může vám pomoct na vaší současné cestě.

Nanebevzatí mistři s vámi spolupracují na vašich myšlenkových pochodech, protože jejich cílem je, abyste činili jen ty nejlepší volby a ta nejchytřejší rozhodnutí. Posílají vám pozitvní energii a odvahu, abyste se dokázali soustředit na své skutečné životní cíle a na své životní poslání.

Tito mistři vám také mohou poradit ohledně vašeho skutečného životního smyslu v případě, že si nejste jisti. Jestliže tedy nevíte, jaký další krok učinit, požádejte je o pomoc.

8 Responses

 1. ondrej kohut napsal:

  Zaujimalo by ma, akým spôsobom žiadať o pomoc. Napadá ma meditácia

  • Honza napsal:

   Dobrý den. Meditace není nikdy od věci. Žádat o pomoc je potřeba jasně a srozumitelně (s čím chce člověk pomoct/poradit). Doporučuji vždy žádat bytosti světla a lásky nebo konstruktivní síly vesmíru.

 2. Jirka Dušek napsal:

  PŘÁĹ BYCH SI ! Aby ti co neví, poznali ten nepopsatelný pocit klidu,svobody a radosti, který jsem poznal sám,když jsem přišel na to, jak TO VSECHNO funguje a prostě tak JE ! ..Přesvědčil jsem se o tom že VĚČNOST je zákon. .Zjistil jsem proč jsem tady.Trochu mě to děsí a zároveň OHROMNĚ TĚŠÍ ! Přišlo to samo. .

  • Irena napsal:

   Povězte nám o tom, prosím, víc…

  • Farmerová Nataša napsal:

   Dobry den pan Dusek, napisete nam o tom trosku detailnejsie prosim vas?

  • Renata Tihelková napsal:

   Přesně tak! Přeji si to samé a jak to tak odhaduji, šance na úspěch je největší, jaká dosud v dějinách lidstva byla. Je to evoluční výzva skočit o úroveň vyš navrácením zpátky k sobě samotnému. Byla to velká iluze oddělenosti! Ohromné zkreslení světa 🙂

 3. Štěpánka napsal:

  Dobrý den všem
  bohužel až po 2 bouračkách a rozchodu se svou láskou mi blesklo. Přesně jak popisují všichni, prostě se vám otevře v hlavě ta tajemná komnata, najednou přicházejí nepopsatelné pocity štěstí a radosti, je to čistá láska zhůry a to jsem stále velice střízlivý člověk. : )) Ale už jsem konečně přišla na to, že ač budu stát na poušti a kolem nic a nikdo, tak přesto budu obklopená tou nádhernou čistou energií, která dává pocit bezpečí a lásky, je to jako hřejícÍ objetí milované bytosti, jako první zamilování, prostě LÁSKA a vy už ji jen chcete šířít dál. Najednou zjistíte, že nikdy na nic nejste sami a to je nádherný osvobozující pocit. Není to zadarmo, je v tom uvědomnění si, že nejste obět okolností, že všechno jde, když se chce a čím víc ve vás roste optimismus, tím víc se vám dostává podpory zhůry. Nebádejte odkud to přichází, prostě tomu věřte. Pokud máte problém, zmuchlejte ho v dlaních jako papír – prosím Vesmíre, nevím si s tímto problémem rady, vyřeš to za mně – děkuji . a ho´dte to pomyslně do vesmíru, už na to nemyslete a jděte třeba s pejskem nebo něco uklidit . Řešení přichází celkem brzy. je to ZÁZRAK. Jen mějte smysly a srdce otevřené, a´t to nezmeškáte. přeji Všem požehnané svátky v Lásce a Zdraví

Zanechte komentář