Andělské číslo 44

44

Andělské číslo 44 vás žádá, abyste věnovali pozornost vaší intuici a vaší vnitřní moudrosti, neboť vaše napojení na anděly a andělskou sféru je momentálně velmi silné. Pokračujte po současné cestě a vaše odhodlání a průbojnost povedou k úspěchu a naplnění.

Číslo 44 je sdělením, že andělé i archandělé jsou vám na blízku, podporují vás a vedou vás. Přinášejí pozitivní energie, vnitřní sílu a podporu, abyste zvládli vše, co je potřeba.

Také vědí, že jste se opravdu snažili o naplnění vašich cílů a vyzývají vás, abyste to nevzdávali a pokračovali. Buďte proto otevření jejich radám – naslouchejte své intuici a následujte ji.

Číslo 44 je zprávou, že se ve svém životě nemáte čeho obávát. Jestliže budete činit pozitivní kroky vedoucí k naplnění vašich cílů, tužeb a ambicí, vesmír bude na vaší straně. Pokud něco potřebujete, nebojte se požádat.


Významy dalších čísel včetně vysvětlení toho, co jsou to andělská čísla, najdete také v knize Fenomén: andělská čísla.

4 Responses

  1. Soňa Gomolová napsal:

    Děkuji za andělská spojení a andělům za jejich neustálou pomoc.

  2. Pavla Hálová napsal:

    Veliký dík,Honzovi Čapkovi,za jeho poctivou práci.Mám ,všechny tři knihy, a čerpám z nich ,téměř každý den.Jde vidět,že náš Autor ,má dar přímo od Boha.👍👍👍👍👼

  3. Pavla Hálová napsal:

    😊To máš pravdu,jako ostatně vždycky Honziku👍Ale,lidí jako jsi ty,kteří pomáhají ostatním,těch je minimum.Moc si tě vážím,za to jaký si člověk,máš srdíčko na zprávném místě.🤗

Zanechte komentář