Andělské číslo 44

44

Andělské číslo 44 vás žádá, abyste věnovali pozornost vaší intuici a vaší vnitřní moudrosti, neboť vaše napojení na anděly a andělskou sféru je momentálně velmi silné. Pokračujte po současné cestě a vaše odhodlání a průbojnost povedou k úspěchu a naplnění.

Číslo 44 je sdělením, že andělé i archandělé jsou vám na blízku, podporují vás a vedou vás. Přinášejí pozitivní energie, vnitřní sílu a podporu, abyste zvládli vše, co je potřeba.

Také vědí, že jste se opravdu snažili o naplnění vašich cílů a vyzývají vás, abyste to nevzdávali a pokračovali. Buďte proto otevření jejich radám – naslouchejte své intuici a následujte ji.

Číslo 44 je zprávou, že se ve svém životě nemáte čeho obávát. Jestliže budete činit pozitivní kroky vedoucí k naplnění vašich cílů, tužeb a ambicí, vesmír bude na vaší straně. Pokud něco potřebujete, nebojte se požádat.


Fenomén: andělská čísla

Významy dalších čísel včetně vysvětlení toho, co jsou to andělská čísla, najdete také v e-knize Andělská čísla.

Kniha je elektronická, můžete ji tak mít vždy u sebe, např. v mobilním telefonu.

7 Responses

 1. Soňa Gomolová napsal:

  Děkuji za andělská spojení a andělům za jejich neustálou pomoc.

 2. Pavla Hálová napsal:

  Veliký dík,Honzovi Čapkovi,za jeho poctivou práci.Mám ,všechny tři knihy, a čerpám z nich ,téměř každý den.Jde vidět,že náš Autor ,má dar přímo od Boha.👍👍👍👍👼

 3. Pavla Hálová napsal:

  😊To máš pravdu,jako ostatně vždycky Honziku👍Ale,lidí jako jsi ty,kteří pomáhají ostatním,těch je minimum.Moc si tě vážím,za to jaký si člověk,máš srdíčko na zprávném místě.🤗

 4. Kateřina Lédrová napsal:

  Děkuji moc

 5. Karalova Maria napsal:

  Děkuji ti Andělu za krásné pozitivní informace pro mě Amen ❤️

 6. Sylvie napsal:

  Děkujeme ❤Amen

Zanechte komentář