Andělské číslo 222

Andělské číslo 222

Číslo 222 je tvořeno vlastnostmi a energiemi čísla 2, v tomto případě ztrojeného. Díky tomu má číslo 222 výrazné vibrace. Číslo 222 nese vlastnosti čísel 22 a 2.

22 mluví o starodávných moudrostech, vizi, idealismu a přeměně, číslo 2 zase o víře a důvěře, odhodlání, dosažení cílů a úspěchu, přizpůsobení, diplomacii a spolupráci, dualitě, službě druhým a povinnosti, rovnováze a harmonii a obětavosti.

Číslo 222 má spojitost s rovnováhou, zhmotněním zázraků a s novými, slibnými a správně načasovanými příležitostmi.

Číslo 222 vás vyzývá, abyste zaujali vyvážený, harmonický a klidný postoj ve všech oblastech vašeho života. Neztrácejte víru a držte se vaší osobní pravdy a přesvědčení.

Andělské číslo 222 vám říká, že se vše v dobré obrátí, a to dlouhodobě. Proto neplýtvejte energií na nic negativního – pamatujte, že se usilovně pracuje na dobru pro všechny zúčastněné.

Dále číslo 222 připomíná, že máte vytrvat v dobré práci, kterou děláte. Výsledky vaší práce se začínají manifestovat (projevovat/zhmotňovat) do vaší reality.

222 říká, že si máte udržet důvěru v lepší zítřky. Pamatujte, že se nic neděje náhodně, vše má svůj důvod. Udržujte si pozitivní přístup a uvidíte, že vše bude mít pozitivní výsledek. Vše přijde ve správný čas.


Významy dalších čísel včetně vysvětlení toho, co jsou to andělská čísla, najdete také v knize Fenomén: andělská čísla.

Zanechte komentář